Кожну подію, що проходить у нашому штаті, українська діаспора намагається використати для допомоги своїй батьківщині, максимально популізуючи українську культуру і традиції, щоб привернути увагу американської громадськості до війни в Україні та показати єдність українського народу.

Не став винятком і International Food and Drink Festival, що відбувся 18 вересня в Орландо. На фестивалі були представлені різні країни, які демонстрували свої традиційні напої, їжу, національний одяг та культуру, а також найкращі ресторани Центральної Флориди. Біля українського стенду, організованого і спонсорованого доброчинною організацією Ukrainian Project, Inc, не припинялася черга за знаменитим борщем, варениками з картоплею, грибами та іншими стравами національної кухні. Гості фестивалю з цікавістю розглядали та купували сувеніри та майки з українською символікою.

Дівчата, хлопці та дітлахи у вишиванках стали справжньою окрасою фестивалю, а українські пісні у виконанні Наталії Браташ, Божени Кравченко та Ірини Шутько звучали на весь даунтаун Орландо!

На усі виручені кошти Ukrainian Project, Inc закупив та відправив теплий одяг для наших воїнів. Треба сказати, що Ukrainian Project, Inc з перших днів війни сталв оплотом української діаспори Центральної Флориди. Це на їхньому річному фестивалі Ukrainian Festival Orlando Vatra  що розпочався 25 лютого уся українська і американська громада Флориди згуртувалася у єдиному пориві допомоги Україні!  З того часу, під егідою Ukrainian Project, Inc було відправлено десятки пакунків із медициною,  сумками першої медичної неохідності та іншими необхідними речами у фронтові зони України, закуплено машини і накормлено бійців домашньою їдою,  перераховано десятки тисяч доларів у фронтові підрозділи на закупку бензину, генераторів, пічок і т.п. На американській землі, багато приїзджих українських діток  завдяки Ukrainian Project отримали нові компютери, українським сім’ям надана допомога з одягом та необхідними речами, та й просто порадами. Ukrainian Project, Inc проводить щонедільні мітинги в Орландо щоб не дати світу забути про війну в Україні! На цей час вже проведено безліч мітингів, ходів, авторалі, зустрічей, концертів та fundraising заходів. Вони не можуть дочекатися щоб на своєму щорічному Ukrainian Festival Orlando Vatra  у лютому 2023 святкувати Перемогу!

Слава Богу! Слава Україні! Героям Слава! God Bless America!